Ловец се простреля неволно в колата си

https://blitz.bg/intsidenti/lovec-se-prostrelya-nevolno-v-kolata-si_news28554.html Blitz.bg

Ловец се простреля неволно, докато управлявал автомобила си.

37-годишният мъж от Разград се прострелял, докато шофирал своето “Рено Канго”. След инцидента, станал на вчера по обед на пътя село Острово, град Завет, той сам се придвижил до болницата в Кубрат. Мъжът без да иска произвел изстрел със законнопритежаваното си малокалибрено оръжие и уцелил дясното си коляно. Няма опасност за живота му.
Служителите на реда, извършили оглед на автомобила му, открили законно притежавани ловна пушка, флоберкова пушка и боеприпаси.

По случая е образувано досъдебно производство за пренасяне на огнестрелно оръжие без вземане на мерки за сигурност. Санкцията за подобно престъпление е лишаване от свобода до две години или глоба. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай