Мъртвопияна жена нацели мантинела на външноградската магистрала в Перник, съобщиха от МВР.
38-годишната перничанка Н. Ц. катастрофирала в района на клон Мир.
Препилата дама карала автомобила си в посока към Радомир, когато загубила контрол над возилото и се ударила в предпазното съоръжение. Нарушителката се отървала без наранявания.
Когато я изпробвали с дрегер уредът отчел 3,07 промила. Взета й е кръвна проба и е задържана за 24 ч. в ареста на полицията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.