В тежко състояние са майката и бебето от катастрофата в Шумен днес, пише ФОКУС. Те са приведени в Отделение по анестезиология, реанимация и интензивно лечение, а другото дете минава скенер.
Мъжът е контактен и правоспособен, тестван е за алкохол и наркотици, като пробите са отрицателни.
Припомняме, че към 16 часа днес постъпи сигнал за тежко пътнотранспортно произшествие към Областната дирекция на МВР в Шумен. Съобщено бе, че между селата Риш и Александрово е самокатастрофирал водач на лек автомобил Тойота " Авенсис“ с шуменска регистрация.
Водачът е 38-годишен мъж от Шумен, а 28-годишната му съпруга и двете им деца /2-годишно момче и бебе/ бяха откарани за преглед в шуменската болница с две линейки.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ