Мъж падна от петия етаж и почина на място

https://blitz.bg/intsidenti/mazh-padna-ot-petiya-etazh-i-pochina-na-myasto_news71649.html Blitz.bg

44-годишен мъж от Шумен е починал след падане от петия етаж, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Шумен.

Около 09.50 часа вчера в оперативната дежурна част на местното РПУ е получен сигнал, че от прозорец на пети етаж на апартамента си на ул. “Ген. Драгомиров” е паднал `дуен. На място са изпратени екипи на полицията и центъра за спешна медицинска помощ. Установено е, че мъжът е починал на място.

Извършен е оглед от дежурна оперативна група и съдебен лекар. Образувано е досъдебно производство. Назначена е аутопсия. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай