Мъж се обеси пред ветеринарната лечебница в Хасково

https://blitz.bg/intsidenti/mazh-se-obesi-pred-veterinarnata-lechebnica-v-haskovo_news55418.html Blitz.bg

Тази сутрин хората, които отивали на работа по улица „Кърджалийска” в Хасково, видели на едно от дърветата пред ветиринарната лечебница да виси обесен мъж.

От полицията все още няма информация кой е мъжът и защо се е обесил. От съседите научихме, че мъжът се казва Ангел, на 55 години е и работи като таксиметров шофьор. Въжето, с което се е обесил е специално – за теглене на закъсали коли.
Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай