Пешеходка загина при пътен инцидент тази сутрин в Пловдив, след като "Митцубиши" връхлетя 67-годишната жена. Веднага дошли спасителни екипи, но пострадалата издъхнала минути след това в болмицата.
Сигналът за случилото се е бил получен в полицията в 7.45 часа. На ул.”Гладстон” до Централна поща лек автомобил “Митцубиши” е блъснал 67-годишната М.М.
От полицията все още разясняват подробностите по трагичния слуай./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.