Млад мъж е починал внезапно в МБАЛ - Благоевград. Трагичният инцидент е станал тази сутрин.
Младият мъж, който е на около 28 години, е бил настанен в терапевтичния корпус, където са вътрешно отделение, кардиология и гастрото, съобщава Struma.bg.
От болницата съобщават, че смъртта на младия мъж е резултат от негово заболяване. Той от дълги години е бил с диабет и тази сутрин е настъпила внезапна сърдечна смърт. Пациентът е от Благоевград и е бил често на лечение в здравното заведение в областния център./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.