Пътник метрото пострада в един от вагоните от паднал капак в сряда около 8.00 часа. В.П. на 32 г. е със рана на главата, сътресение на мозъка, съобщиха от Пирогов.
Пострадалият е настанен е за лечение в пироговската неврохирургия.
Автобус рани 63-годишна жена на метростанция „Обеля”. Колелото е минало през стъпалото й. Д.Б. ще бъде настанена на лечение в травматологията на болницата, казаха още от спешния център./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.