Млада жена по анцуг скочила от 6-ия етаж на Окръжна болница в Пловдив

Чехлите на самоубийцата още стоят през прозореца, откъдето се е метнала

https://blitz.bg/intsidenti/mlada-zhena-po-ancug-skochila-ot-6-iya-etazh-na-okrazhna-bolnica-v-plovdiv_news393444.html Blitz.bg

Млада жена е самоубийцата, която сложи край на живота си в болница "Пловдив", съобщава Марица.бг. Жената е около 40-45 годишна, облечена е спортно, в анцуг. Тя е скочила от 6-ия етаж. В момента съдебен лекар и полиция оглеждат мястото.

Пробвала на 8-ия, после на 7-ия, и накрая е успяла да отвори прозореца на 6-ия етаж. Сцената е записана от видеокамери. Чехлите на младата жена още стоят под прозореца, откъдето се е метнала.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай