Момиче на мотопед си счупи ръката

Непълнолетната девойка изгубила контрол над машината и се пльоснала на пътя

https://blitz.bg/intsidenti/momiche-na-motoped-si-schupi-rakata_news215914.html Blitz.bg

Непълнолетно момиче катастрофира с мотопед "Джилера” в Две могили. То изгубило контрол над машината и паднало на пътя.

В резултат на това водачката е пострадала с фрактура на лява лакетна кост и охлузвания по лицето и главата. След преглед в болницата момичето е освободено за домашно лечение. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай