Колите не помръдват, спрели са и не могат да тръгнат.
Пред ГКПП „Кулата“ преди обед отново имаше километрични опашки от туристи, които искат да влязат в Гърция.
Причината за натоварения трафик е, че от вчера пътуващите с цел туризъм могат да влизат в южната ни съседка само през този пункт.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.