Моторист се заби в мантинела, издъхна на място

31-годишният мъж карал посред нощ с висока скорост

https://blitz.bg/intsidenti/motorist-se-zabi-v-mantinela-izdahna-na-myasto_news208044.html Blitz.bg

Моторист без каска се заби в мантинела и издъхна на място. Инцидентът станал на 27.06.2013 г. около 1.00 ч., на пътя между старозагорските села Опан и Тракия.

Неправоспособният Я.К. от село Ягода управлявал нерегистриран мотопед „Симсон”. Поради движение с несъобразена скорост 31-годишният водач загубил контрол над мотопеда и се блъснал в мантинелата в ляво по посоката си на движение. От удара загинал на място.

Образувано е досъдебно производство.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай