Натровен от гъби се бори за живота си в болница

39-годишният Али Салих объркал печурки с токсичния им двойник

https://blitz.bg/intsidenti/natroven-ot-gabi-se-bori-za-zhivota-si-v-bolnica_news214854.html Blitz.bg

Лекари се борят за живота на 39-годишният Али Салих от Якоруда, който се натрови с гъби, съобщи Струма. бг. Мъжът бил приет по спешност в реанимацията на благоевградската болница, след като хапнал токсичните двойници на печурката.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай