Няма край! Поредно дете е блъснато по родните пътища

Пострадалото момче е настанено за лечение в болницата Монтана с комоцио, но без опасност за живота

https://blitz.bg/intsidenti/nyama-kray-poredno-dete-e-blasnato-po-rodnite-patishta_news1082822.html Blitz.bg

Пореден пътен инцидент е станал с дете, този път в Монтана. 

Случаят е от четвъртък и е станал около 14.30 часа на бул. "Александър Стамболийски" в града, срещу изхода на бензиностанция.

14-годишно момче от село Стубел тичало, когато внезапно излязло на пътното платно. Там било блъснато от преминаващ лек автомобил "Мицубиши Колт" с монтанска регистрация. 68-годишният водач от Берковица не успял да реагира и да спре навреме.

Детето е с комоция

Пострадалото момче е настанено за лечение в болницата Монтана. То е с комоцио, но за щастие е стабилно и няма опасност за живота му.

Направените проби на водача на лекия автомобил за употреба на алкохол и наркотични вещества са отрицателни.

На местопроизшествието е извършен оглед и образувано досъдебно производство. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай