Обгорял от ток мъж и отровено дете приеха в Пирогов

https://blitz.bg/intsidenti/obgoryal-ot-tok-mazh-i-otroveno-dete-prieha-v-pirogov_news57175.html Blitz.bg

В „Пирогов”, с 2% изгаряния, е приет на лечение 51-годишният Г.С., обгорял от електрически ток в жк „Дружба”, съобщиха от пресцентъра на болницата. Засегнати са лявата му ръка и стъпалата на двата крака.

С опасност за живота в Детската реанимация е приета 14-годишната А.Д. Детето се е отровило неволно с лекарства в дома си в село Кубратово. По последна информация тя вече се подобрява, в съзнание е и евентуално във вторник ще бъде преведена в Клиниката по токсикология./ БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай