Опел Омега пламва внезапно в парк “Кенана” и докато пристигнат пожарникарите изгоря до ламарина, предаде кореспондентът на Агенция БЛИЦ в Хасково.
Сигналът за горящия автомобил е подаден от случайно минаващи оттам хора, които се опитали да гасят, но било невъзможно да се доближат до пламъците. Екипът огнеборци пристигна веднага на мястото, но огънят вече бе унищожил возилото. В момента се уточнява причината за пожара – дали е късо съединенине или умишлен палеж. Въпреки, че бе обгоряла до ламарини, от регистрационния номер личеше, че колата е с хасковска регистрация. /Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.