40-годишна жена се заби със своя Опел в патрулка, която следяла преминаващите за нередности. Шофьорката явно изплашена от органите на реда изпуснала волана и се забила точно в полицейската кола.
На 15.05.2009 г. около 16.55 ч. на път ІІ-66 до разклона за с. Хрищени, общ. Стара Загора полицейски екип, извършващ контрол на скоростните режими, подал сигнал със стоп-палса за спиране на лек автомобил “Опел Корса”, управляван от 40-годишната М.Й. от Шумен. Заради високата скорост, М.Й. изгубила управление над автомобила, който се завъртял и се блъснал в паркирания извън пътното платно патрулен автомобил. Нанесени са минимални щети по двата автомобила. При извършената проверка не е установено наличие на алкохол в кръвта на водача. По случая работи РУ на МВР – Стара Загора. / БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.