Още три жертви на пътя

https://blitz.bg/intsidenti/oshte-tri-zhertvi-na-patya_news57286.html Blitz.bg

Трима са загинали при катастрофи през изминалото денонощие на територията на страната, съобщи МВР.

20 пътно – транспортни произшествия са регистрирани, при тях са ранени 26.

В София са станали две тежки и 81 леки катастрофи. Ранени са трима, загинали няма.

От началото на месеца броят на жертвите по пътищата е 11, а от януари досега те са 496. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай