Откриха изгубилите се младежи на Витоша

https://blitz.bg/intsidenti/otkriha-izgubilite-se-mladezhi-na-vitosha_news28107.html Blitz.bg

Малко след полунощ са открити изгубилите се снощи на Витоша две момчета и едно момиче, съобщиха от Планинската спасителна служба.

Ръководителят на спасителната акция Методи Тодоров заяви за БНР: "С една дума успешно приключи акцията. Вече ги транспортират към София, в добро състояние са. В акцията участваха точно 30 човека планински спасители от София. За Коледа техните родители бяха много щастливи, като разбраха". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай