Откриха обесен 54-годишен мъж от град Кубрат

https://blitz.bg/intsidenti/otkriha-obesen-54-godishen-mazh-ot-grad-kubrat_news55828.html Blitz.bg

54-годишен мъж от град Кубрат е намерен обесен снощи. Това съобщиха от ОД на МВР - Разград.

Сигналът е подаден в 19.05 часа снощи от 62-годишния В.К. Човекът съобщил, че се натъкнал на труп в местността “Старата чешма”. Пристигналата на място оперативна група установила самоличността на мъртвеца. При първоначалния оглед в присъствието на съдебен лекар следи от насилие не са констатирани. Тялото е откарано за аутопсия в разградската болница. Образувано е досъдебно производство по чл. 115 от Наказателния кодекс. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай