Отнеха шофьорската книжка на комика от Господари на ефира Димитър Рачков. Причината била превишена скорост на магистралата. Отнети са му десет точки от талона и му е съставен акт.
Той неоспорвал решението на катаджиите, но му се наложило да си осигури личен шофьор, тъй като ангажиментите му през декември не са един и два. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.