Отровените с гъби вървят към подобрение

https://blitz.bg/intsidenti/otrovenite-s-gabi-varvyat-kam-podobrenie_news56774.html Blitz.bg

Двете млади жени, които се отровиха със зелена мухоморка вървят към подобрение, което започна от съботния ден. Те са настанени в института за спешва помощ "Пирогов".

Все още е тревожно състоянието на мъжа, приет заедно с тях на 19 юли.

Четвъртият от компанията брала гъби в района на Костинборд, почина в петък, на 24 юли./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай