Двете млади жени, които се отровиха със зелена мухоморка вървят към подобрение, което започна от съботния ден. Те са настанени в института за спешва помощ "Пирогов".
Все още е тревожно състоянието на мъжа, приет заедно с тях на 19 юли.
Четвъртият от компанията брала гъби в района на Костинборд, почина в петък, на 24 юли./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.