Отровено от газове бебе в „Пирогов”

https://blitz.bg/intsidenti/otroveno-ot-gazove-bebe-v-pirogov_news48664.html Blitz.bg

Момиченце на 1 месец, надишало се с отровни пушечни газове в следствие на пожар, избухнал в жк „Свобода”, е прието вчера в 23.10 часа в УМБАЛСМ „Пирогов”.

След стабилизация в противошоковата зала малката А.Д. е приета за лечение в Детската токсикология. 
Днес  вече детето е стабилно, състоянието му е добро, информира доц. Анета Хубенова, шеф на Секцията по токсикология. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай