Момиченце на 1 месец, надишало се с отровни пушечни газове в следствие на пожар, избухнал в жк „Свобода”, е прието вчера в 23.10 часа в УМБАЛСМ „Пирогов”.
След стабилизация в противошоковата зала малката А.Д. е приета за лечение в Детската токсикология.
Днес вече детето е стабилно, състоянието му е добро, информира доц. Анета Хубенова, шеф на Секцията по токсикология. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.