Пак жива факла: Мъж си драсна клечката пред Община Раднево

Той е с над 70% изгаряния

https://blitz.bg/intsidenti/pak-zhiva-fakla-mazh-si-drasna-klechkata-pred-obshtina-radnevo_news184769.html Blitz.bg

Мъж на 53 години се самозапали пред Община Раднево. Той е с над 70% изгаряния и е откаран в специализираната клиника по изгаряния в Пловдив, съобщава bTV.

Около 16 часа той влязъл в сградата на Общината и заплашил, че ще се запали. Според очевидци секунди по-късно той е драснал клечка кибрит и избухнал в пламъци.

На място веднага са дошли екипи на полицията и пожарната. Мъжът е с над 70 процента изгаряния и е откаран в специализираната клиника по изгаряния в Пловдив./БЛИЦ 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай