Пътник падна от автобус по време на движение вчера в Пловдив. Инцидентът е станал около 19 часа на бул."Освобождение".
Тогава автобус "МАН", управляван от 51-годишния Д.П., потеглил от спирка, без да затвори вратите.
Падналият на пътното платно 19-годишен младеж е бил откаран в болница за преглед. След оказаната му медицинска помощ е бил изписан за домашно лечение.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.