Пътник изпадна от автобус, шофьорът не затворил вратите

19-годишният младеж бил откаран в болница

https://blitz.bg/intsidenti/patnik-izpadna-ot-avtobus-shofyorat-ne-zatvoril-vratite_news215206.html Blitz.bg

Пътник падна от автобус по време на движение вчера в Пловдив. Инцидентът е станал около 19 часа на бул."Освобождение".

Тогава автобус "МАН", управляван от 51-годишния Д.П., потеглил от спирка, без да затвори вратите.

Падналият на пътното платно 19-годишен младеж е бил откаран в болница за преглед. След оказаната му медицинска помощ е бил изписан за домашно лечение.


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай