Пишман-бояджия в "Пирогов"

https://blitz.bg/intsidenti/pishman-boyadzhiya-v-pirogov_news42808.html Blitz.bg

В клиниката по изгаряния на "Пирогов" е настанен 76-годишен мъж от Троян. Той се обгорил със спирт, докато разреждал бои.

Мъжът е настанен с 22% изгаряния в реанимацията. Няма опасност за живота му, съобщиха от Института за спешна помощ. /БЛИЦ  


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай