Неправоспособен пиян шофьор пострада, след като се преобърна с трактор край село Селище, съобщиха от Областната дирекция на полицията в Благоевград.
Неправоспособният шофьор К.П. на 56 години от Благоевград изгубил управление над трактора и се преобърнал. Водачът е получил контузни рани в областта на главата. Пострадалият е настанен в МБАЛ-Благоевград под лекарско наблюдение. От направената алкохолна проба с дрегер е констатирано наличие на 2.98 промила алкохол в кръвта. На мъжът е взета и кръвна проба за изследване. По случая в Районно управление на МВР-Благоевград е образувано полицейско дознание. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.