Пиян бивш военен катастрофира, краде дрегер

https://blitz.bg/intsidenti/piyan-bivsh-voenen-katastrofira-krade-dreger_news48222.html Blitz.bg

Пиян, бивш полковник от армията, катастрофира днес със своя „Опел” в автомобил „Фолксваген Голф” на кръстовището на столичния булевард “Борис III” и улица „Тодор Каблешков”.

По думите на свидетели подпийналия водач дори опитал да се саморазправи с пътуващите в „Голф”–а двама младежи и девойка, но се отказал при вида на здравеняците, слезли от колата. Бързо пристигналите на мястото на инцидента органи на реда поискали веднага да направят тест за алкохол на шофьора на „Опел”–а, но той им заявил, че е бивш полковник от армията и трябва да преустановят своите действия. Когато заплахите не дали никакъв резултат екс военния грабнал дрегера и побягнал с него по улицата. Алкохолът обаче явно забавил действията на беглеца и полицаите съвсем скоро му щракват белезниците. /Булфото
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай