31-годишна жена от Стара Загора е в болница с опасност за живота , след като съпругът й я е нападнал с нож.
Инцидентът е станал снощи. Възникнал конфликт между нея и съпруга й И.С. (31), който й нанесъл удар с остър предмет в областта на главата. Извършителят е задържан във видимо нетрезво състояние, агресивен и неспособен да се контролира./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.