Пияна шофьорка се заби в травмай, наби ватманката

https://blitz.bg/intsidenti/piyana-shofyorka-se-zabi-v-travmay-nabi-vatmankata_news71511.html Blitz.bg

Почерпена шофьорка не даде предимство на трамвай на кръстовището на „Константин Величков” и „Възкресение” тази сутрин и блокира движението. Катастрофата е станала в района на спирка „Освобождение”, където отиващите на работа е трябвало да чакат близо половин час, за да се изясни случаят и да се отвори отново трасето.

Водачката на лекия автомобил е нанесла побой над ватманката, която е откарана в „Пирогов”, съобщиха от  Центъра за градска мобилност.

В 6,15 часа с линейка на Бърза помощ в „Пирогов” е закарана 43-годишната ватманка М.Д.

Тя е със счупена дясна тазобедрена става.

При проверката на униформените виновницата за пътния инцидент е отчела 1,3 промила алкохол в кръвта. 

Нанесени са щети, както по мотрисата, така и по лекия автомобил. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай