Почерпена шофьорка не даде предимство на трамвай на кръстовището на „Константин Величков” и „Възкресение” тази сутрин и блокира движението. Катастрофата е станала в района на спирка „Освобождение”, където отиващите на работа е трябвало да чакат близо половин час, за да се изясни случаят и да се отвори отново трасето.
Водачката на лекия автомобил е нанесла побой над ватманката, която е откарана в „Пирогов”, съобщиха от Центъра за градска мобилност.
В 6,15 часа с линейка на Бърза помощ в „Пирогов” е закарана 43-годишната ватманка М.Д.
Тя е със счупена дясна тазобедрена става.
При проверката на униформените виновницата за пътния инцидент е отчела 1,3 промила алкохол в кръвта.
Нанесени са щети, както по мотрисата, така и по лекия автомобил. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.