На строителен обект на околовръстен път на 500 м от квартал Коматево се е самозапалил 56-годишният С.В. от Пловдив.
Сигналът за това е подаден от 56-годишен мъж.
Той съобщил на полицаите, че за времето от 20.30 до 20.35 часа в събота
Мъжът е настанен в Клиника по изгаряния в областния град.
Работата по изясняване на случая продължава./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.