Пожар горя в бивш склад за пестициди

https://blitz.bg/intsidenti/pozhar-gorya-v-bivsh-sklad-za-pesticidi_news41569.html Blitz.bg

Пожар горя в бивш склад за пестициди в землището на село Драгомир. Сигналът за пожара в сградата в селскостопанския двор на селото е бил получен в 16.35 часа вчера.

В склада са се съхранявали 30 бидона пестициди с изтекъл срок на годност, собственост на ЗК ”Напредък”. Унищожени са 3 врати и 60 кв. метра покривна конструкция. Причините за пожара са в процес на установяване.Предполага се умисъл. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай