Към 15.25 ч. днес, оперативният щаб, който ръководи и координира гасенето на пожара край Стара Загора, обяви окончателното му ликвидиране.
Отличното взаимодействие между органите на изпълнителната власт допринесе за бързото овладяване на огнената стихия и ограничаване на щетите в горския фонд, добавят от МВР.
На среща между директора на ОД МВР комисар Т. Михайлов и директора на РУГ – Петър Заяков, са договорени съвместни мерки за завишаване контрола върху собствениците на вилни и земеделски имоти в зоните, граничещи с горски фонд./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.