Разбиха къщичката на Дядо Коледа и сложиха вътре легло

https://blitz.bg/intsidenti/razbiha-kashtichkata-na-dyado-koleda-i-slozhiha-vatre-leglo_news26613.html Blitz.bg

Коледните вандалщини в Бургас продължават. След като електрическите елхи в “Меден рудник” и “Изгрев” бяха жестоко дърпани и късани, пострада и коледната къщичка в най-големия бургаски комплекс. Тази сутрин е установено, че някой е проникнал в декоративната къщичка на Дядо Коледа, но не през вратата, а през стената, и си е внесъл вътре легло, съобщи кореспондентът на Агенция БЛИЦ в Бургас.

Явно неизвестният взломаджия е имал намерение да се нанесе за по-дълго време.
Коледната къщичка се намира до осквернената по-рано елха в комплекс “Меден рудник”. Наблизо е и сцената, около която жителите на комплекса ще се веселят по време на коледните празници. Много събития от празничната програма на Община Бургас са съсредоточени в „Меден рудник”. Идеята беше в комплекса да се оформи вторият коледен център на Бургас. Уви! Зулумите там продължават. Марина |Шиварова, БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай