САМО В БЛИЦ: Жилище гори в центъра на София

https://blitz.bg/intsidenti/samo-v-blic-zhilishte-gori-v-centara-na-sofiya_news529312.html Blitz.bg

Гъст дим е бил забелязан да излиза от жилищен апартамент в центъра на София преди часове, съобщават очевидци.

Инцидентът е станал в кооперация на бул. "Раковски". На мястото има пристигнали полицейски патрулки и пожарна кола. Все още не са ясни причините за задимяването.
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай