Овъгленият труп на 67-годишен мъж от Стара Загора извадиха тази сутри пожарникарите. Сигналът за пожара в апартамент на шестия етаж в жилищен блок на ул. “Г. С. Раковски” е получен в районната служба за противопожарна безопасност и спасяване тази сутрин около 3,32 ч, съобщиха от полицията.
Два противопожарни екипа са гасили огнената стихия около половин час.
Изгоряла е цялата покъщнина в двете стаи, коридор и терасата на жилището. Силно са опушени от дима и външните стени на последните три етажа в сградата.
Причините за пожара се изясняват, по първоначални данни огънят е тръгнал от електрическа печка.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.