Самотник изгоря в апартамента си

https://blitz.bg/intsidenti/samotnik-izgorya-v-apartamenta-si_news69926.html Blitz.bg

Овъгленият труп на 67-годишен мъж от Стара Загора извадиха тази сутри пожарникарите. Сигналът за пожара в апартамент на шестия етаж в жилищен блок на ул. “Г. С. Раковски” е получен в районната служба за противопожарна безопасност и спасяване тази сутрин около 3,32 ч, съобщиха от полицията.

Два противопожарни екипа са гасили огнената стихия около половин час.

Изгоряла е цялата покъщнина в двете стаи, коридор и терасата на жилището. Силно са опушени от дима и външните стени на последните три етажа в сградата.

Причините за пожара се изясняват, по първоначални данни огънят е тръгнал от електрическа печка.


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай