Самоубиец се хвърли от моста "Чавдар"

Мъжът е починал на място, мотивите се изясняват

https://blitz.bg/intsidenti/samoubiec-se-hvarli-ot-mosta-quotchavdarquot_news215232.html Blitz.bg

Мъж е скочил от моста "Чавдар" в столицата и е починал на място, съобщи БНР. Инцидентът е станал вчера сутринта.

Около 10 часа тялото на самоубилия се човек е открито под моста. На място са били изпратени линейки и екипи на полицията. Мотивите за самоубийството се изясняват. /БЛИЦ

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай