Мъж е скочил от моста "Чавдар" в столицата и е починал на място, съобщи БНР. Инцидентът е станал вчера сутринта.
Около 10 часа тялото на самоубилия се човек е открито под моста. На място са били изпратени линейки и екипи на полицията. Мотивите за самоубийството се изясняват. /БЛИЦ
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.