Самоубиецът от Воднянци се застрелял от бедност

63-годишният мъж имал пари само за хляб

https://blitz.bg/intsidenti/samoubiecat-ot-vodnyanci-se-zastrelyal-ot-bednost_news304965.html Blitz.bg

63-годишният мъж, който се застрелял смъртоносно с газов пистолет в главата във видинското село Воднянци, се е самоубил от бедност, смятат съселяните му. Простреляният е намерен в дома му в сряда вечерта от съпругата му, която подала сигнал на тел.112.

Смъртта е констатирана от пристигналия на мястото медицински екип. При извършения оглед не са открити видими следи от насилие, до трупа е намерен газ-сигнален пистолет, пише "24 часа".

Мъжът живеел много бедно, имал пари само за хляб и вероятно това го е тласнало към фаталното решение, предполагат съселяните му. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай