Преди минути е станала първата по-сериозна катастрофа на новия участък на магистрала "Тракия" преди Бургас, съобщава “Петел”.
За щастие се е разминало само с огънати ламарини, а пътуващ по същия маршрут успял да заснеме сцената.
Автомобил със софийска регистрация се е врязал в мантинелата.
От удара колата е смачкана така, че е трудно да се прецени дори каква е марката. Засега няма информация за пострадали./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.