Сефтосаха новия участък на АМ “Тракия” с първа катастрофа

Софиянец изпусна волана и се натресе в мантинелата

https://blitz.bg/intsidenti/seftosaha-noviya-uchastak-na-am-trakiya-s-parva-katastrofa_news216193.html Blitz.bg

Преди минути е станала първата по-сериозна катастрофа на новия участък на магистрала "Тракия" преди Бургас, съобщава “Петел”.

За щастие се е разминало само с огънати ламарини, а пътуващ по същия маршрут успял да заснеме сцената.

Автомобил със софийска регистрация се е врязал в мантинелата.

От удара колата е смачкана така, че е трудно да се прецени дори каква е марката. Засега няма информация за пострадали./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай