Шофьорка се метна с колата си от мост в шуменското село Дибич

Установено е, че тя е правоспособен водач. Тествана е за алкохол, пробата ѝ е отрицателна

https://blitz.bg/intsidenti/shofyorka-se-metna-s-kolata-si-ot-most-v-shumenskoto-selo-dibich_news771300.html Blitz.bg

Управляван от 41-годишна жена автомобил падна от мост в шуменското село Дибич, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР.

Сигналът за пътния инцидент е приет в дежурната оперативна част на полицията в областния град в 12,47 часа.

Към мястото на произшествието са насочени екипи на полицията, пожарната и спешна помощ.

Пристигналите на мястото пътни полицаи установили, че жената, управлявайки лек автомобил "Ситроен C3", с шуменска регистрация, който се движел по пътя за село Илия Блъсково, е загубила контрол над колата.

Тя излязла вляво от пътя и е паднала от мост, под който тече река, но се е спряла до брега ѝ, от предпазната ограда на съоръжението.

Жената, която е пътувала сама, е паднала с управлявания от нея автомобил от малка височина и е контактна.

Екип на спешна помощ я откарал за преглед в МБАЛ-Шумен.

Установено е, че тя е правоспособен водач. Тествана е за алкохол, пробата ѝ е отрицателна.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай