Ихтиманските ченгета издирват шофьор, който блъснал двама души, след което натиснал педала до дупка и изчезнал от местопрестъплението. Единият от пострадалите е с опасност за живота и е настанен в столична болница, където лекарите правят всичко възможно да го спасят.
Инцидентът станал към 23.20 часа на ул. “Софроний Врачански” в Ихтиман. След получения в полицията анонимен сигнал, незабавно на местопроизшествието е изпратена дежурна група от местното РУ. Служителите установили, че водачът на лека кола “Мерцедес 190” – С.П. /20 г./ загубил управлението и блъснал последователно жена и младеж, които били на тротоара. Шофьорът не само не спрял след катастрофата, но и напуснал мястото на инцидента. Малко по-късно мерцедесът е открит от полицаите, извършен е и оглед, но от шофьора нямало следа. Ранените Ц.К. /42 г./ и Р.К. /19 г./ са приети първо в ихтиманската, после - в столична болница. И двамата са с контузии, а младежът – и с черепно-мозъчна травма и опасност за живота. Продължава издирването на укриващия се от полицията /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.