Шофьор помете 4 дървета, трима са ранени

https://blitz.bg/intsidenti/shofyor-pomete-4-darveta-trima-sa-raneni_news43632.html Blitz.bg

Шофьор помете 4 дървета, след като карал колата си с невероятно висока скорост. Трима души са сериозно пострадали след каскадата, съобщават полицаите в Русе.

В 22.39 часа на 8 април 2009 г., на пътя Бяла – Попово, лек автомобил “Рено 19”, управляван от Л.Н. /23 г./, се е движел с несъобразена с условията на релефа скорост и след десен завой напуска пътя вляво и се блъска последователно в 4 броя крайпътни дървета. В резултат на допуснатото пътнотранспортно средство са пострадали трима - водачът Л.Н. от гр. Бяла – с открита фрактура на раменна кост, контузия на гръден кош и вътрешни травми; 24-годишен от Бяла е с фрактура на тазобедрена кост и също с травми в областта на гръдния кош; а 19-годишна с комоцио и контузии по тялото. Двамата мъже са с опасност за живата. Пострадалите са настанени в МБАЛ – Русе. По случая е образувано досъдебно производство. Взети са кръвни проби. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай