Шофьорка помете 5-годишно момиченце на пътя и избяга

Жената не е намалила скоростта на мястото, където играело детето

https://blitz.bg/intsidenti/shofyorka-pomete-5-godishno-momichence-na-patya-i-izbyaga_news215225.html Blitz.bg

57-годишна шофьорка блъсна 5-годишно момиченце в бургаското село Дебелт и избяга, съобщиха от ОД на МВР – Бургас. Инцидентът е станал на ул. „Вихрен” до дом № 27, когато „Пежо 405”, с бургаска регистрация, управлявано от 57-годишната З.А. от село Дебелт е връхлетяло на пътя 5-годишната Й.М.

Детето не е получило сериозни наранявания. Причина за произшествието е, че водачката на лекия автомобил, приближавайки към място на пътя, където играят деца, не е намалила скоростта си.

В Сандански 15-годишен тийнейджър блъсна с мотопеда си „Баотиан” дете на 9 години, съобщава Struma.bg. Хлапето е прегледано от лекар и е освободено за домашно лечение с натъртвания в областта на гърба. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай