Сигнал до БЛИЦ! Кошмарно меле на "Ломско шосе" в София СНИМКИ

Все още не е ясно дали има и колко са пострадали при инцидента

https://blitz.bg/intsidenti/signal-do-blic-koshmarno-mele-na-lomsko-shose-v-sofiya-snimki_news964699.html Blitz.bg

Катастрофа между камион с кюстендилска регистрация и лек автомобил Ауди със софийска регистрация е станала на бул. "Ломско шосе", точно при метростанция "Надежда", посока "Обеля". За това алармира пред БЛИЦ очевидец на инцидента.

Все още не е ясно дали има и колко са пострадали при инцидента. Предстои да се изясни и каква е причината за инцидента.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай