Фолксваген с варненска регистрация самокатастрофира в локалното на столичния булевард "Цар Борис III". Това научи БЛИЦ от читател, станал очевидец на инцидента.
По думите му зад волана е била жена, която е влязла в насрещното движение на локалното при кръстовището с бул. "Акад. Иван Гешов".
Колата е смачкана от едната страна.
На място има полицай, който помага на жената и същевременно гледа с недоумение водачката.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.