Анонимен сигнал за бомба е получен в 9.25 часа тази сутрин в клона на ОББ на булевард "Мария Луиза" в столицата.
Сградата е отцепена от полиция, а служителите са изкарани навън, съобщиха от МВР.
Полицаите не пускат никой да минава по тротоара пред банката, засега не е ясно какво се е случило./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.