Сигнал за бомба отцепи сградата на ОББ на бул. "Мария Луиза"

https://blitz.bg/intsidenti/signal-za-bomba-otcepi-sgradata-na-obb-na-bul-quotmariya-luizaquot_news57011.html Blitz.bg

Анонимен сигнал за бомба е получен в 9.25 часа тази сутрин в клона на ОББ на булевард "Мария Луиза" в столицата.

Сградата е отцепена от полиция, а служителите са изкарани навън, съобщиха от МВР.

Полицаите не пускат никой да минава по тротоара пред банката, засега не е ясно какво се е случило./БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай