Сигнал за бомба в Министерство на отбраната

https://blitz.bg/intsidenti/signal-za-bomba-v-ministerstvo-na-otbranata_news20919.html Blitz.bg

Заплаха за поставено взривно устройство в сградата на Министреството на отбраната е получена минути преди 11 часа днес на телефон в СДВР.

Предупрежедението отправил анонимен женски глас. След сигнала, към адреса в центъра на столицата са насочени екипи на СДОТО - МВР, които вече проверяват сградата съвместно с експерти на МО.  От министерството твърдят, че няма напрежение. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай