В 10.02 часа мъжки глас се е обадил в Софийски градски съд и е съобщил за поставена бомба в сградата, съобщиха за БЛИЦ от МВР.
Започнала е проверка по случая от компетентните органи. Всички служители и граждани са изведени извън сградата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.