Служителка от дом за деца се гаври с 6-годишно момченце

https://blitz.bg/intsidenti/sluzhitelka-ot-dom-za-deca-se-gavri-s-6-godishno-momchence_news25920.html Blitz.bg

Служителка от Дома за деца, оставени без родителски грижи в село Зелениково се изгаврила с 6-годишно момченце.

Сигналът за непристойните действия е подаден от директорката на дома.  Пред останалите възпитаници подчинената й служителка С. М. намазала за „назидание” лицето на 6-годишното дете с изпражнения му, защото то се било изпуснало в гащичките си.

Това е станало и пред очите на една от възпитателките там. За случилото са уведомени и социалните служители в град Брезово. По случая е образувано дознание.

След инцидента директорката на дома е напуснала. Провинилата се служителка, която била чистачка, е уволнена. Според възпитателите потърпевшото дете има заболяване и не може да контролира физиологичните си нужди. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай