Срязаха корема на 17-годишна

https://blitz.bg/intsidenti/sryazaha-korema-na-17-godishna_news26824.html Blitz.bg

Седемнайсетгодишна жертва на насилие в момента е с опасност за живота в старозагорската болница след нападение в парк южно от „Колодрума” късно снощи, предаде кореспондентът на БЛИЦ в Стара Загора.

Девойката е поставена под постоянно лекарско налбюдение и за живота й се борят лекари и медицински сестри. Тя е с порезни рани в областта на корема. Нападната е малко преди полунощ.
Причините за инцидента са в процес на изясняване, съобщиха от МВР. През последните два месеца нападенията над жени в града на липите бележат пикови стойности. Жените вече се страхуват да замръкнат, след като и в Казанлък и в Стара Загора има случаи на нападения дори посред бял ден.
Керка Хубенова, БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай